Ye, Oyna, Sev izle – Eat, Play, Love 2017 | HD |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.

Ye, Oyna, Sev izle – Eat, Play, Love 2017 , Veteriner hekim olan genç ve güzel kadın Dr. Carly Monroe, köpek barınağı olan Dan Landis’e aşık olur. Kendini bu dürtüden kurtaramayan Carly, sık sık köpek barınağına adamı ziyarete gider. Onun bu ilgisi Dan’inde dikkatini çekmiştir fakat adam evlenmek üzeredir. Daha kötüsü de bu değildir, düğün arifesinde New York’a taşınacağını Carly’e söyler.

Bir önceki yazımız olan Tatil Takvimi Türkçe Dublaj izle – The Holiday Calendar 2018 başlıklı makalemizde tatil takvimi film izle vip türkçe dublaj, tatil takvimi izle 2018 ve the holiday calendar film izle 1080p hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri

Ye, Oyna, Sev izle – Eat, Play, Love 2017 |HD|

  • 6.2/10 2

Ye, Oyna, Sev izle - Eat, Play, Love 2017 , Veteriner hekim olan genç ve güzel kadın Dr. Carly Monroe, köpek barınağı olan Dan Landis'e aşık olur. Kendini bu dürtüden kurtaramayan Carly, sık sık köpek barınağına adamı ziyarete gider. Onun bu ilgisi Dan'inde dikkatini çekmiştir fakat adam evlenmek üzeredir. Daha kötüsü de bu değildir, düğün arifesinde New York'a taşınacağını Carly'e söyler.

IMDB Puanı : 6.2

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Kategori : 2017,Romantik,Türkçe Dublaj

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz!