Yaratık Covenant İzle – Alien: Covenant

Arkadaşlar bakdınızmı bu " Sinbad: Beşinci Seyahat izle " filmine?
Yaratık Covenant İzle – Alien: Covenant
7.6/10 244

Yaratık Covenant İzle – Alien: Covenant

Yaratık Covenant Türkçe Dublaj/Altyazılı İzle , 7.6 İMDB puanlı filmin yönetmeni Ridley Scott , Fimde Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir oyuncular yer almaktadır.. Filmin özetinde ise :Koloni gemisi Covenant’ın mürettebatı galaksinin oldukça uzak bir köşesinde, bir gezegene bağlı keşfedilmemiş cennet olarak varsaydıkları bölgenin aslında karanlık ve çok tehlikeli bir yer olduğunu anlarlar. Buradan kaçışın bir yolunu bulmalıdırlar. Gezegendeki yegane canlı lanetli Prometheus’un keşfinden sonra hayatta kalan ‘sentetik’ David’dir…
Efsane biilimkurgu/macera yönetmeni Ridley Scott, Alien’da kendi yarattığı evrene, Prometheus ile başlayan yeni üçlemesinin ikinci filmi olan Alien: Covenant filminde geri dönüyor. Filmde Michael Fassbender, Katherine Waterston, Demian Bichir ve Billy Crudup gibi isimler yer alıyor. Filmin senaryosuna katkıda bulunan 4 kişi dışında asıl senaryoyu John Logan ve Dante Harper kaleme aldı.
Prometheus’un başrol oyuncuları Michael Fassbender ve Noomi Rapace, devam filmi Alien: Covenant’ta da seyircinin karşısında olacak.

Arkadaşlar bakdınızmı bu " Sinbad: Beşinci Seyahat izle " filmine?

244 kez izlendi
IMDB Puanı : 7.6
Yapım Yılı ve Ülke : 2017
Yönetmen : Ridley Scott
Oyuncular : Michael Fassbender, Katherine Waterston, Billy Crudup, Danny McBride, Demián Bichir

Yorumlar