2001
Bazıları Çabuk Bıkar (2001) filmini izle
İncele
Bazıları Çabuk Bıkar (2001) filmini izle
Televizyon dünyasında oldukça büyük üne sahip olan Jane Goodale, çalıştığı televizyonda çok sevilmektedir. Kanal yöneticileri Jane'nin programına yeni bir yapımcı ataması yapar. Ray Brown adındaki bu adam çok yakışıklı ve Jane'yi daha önce hiç hissetmediği şekilde etkilemektedir. İkili kısa süre içerisinde inanılmaz derecede etkileyici aşka yelken açtıktan sonra işler tersine gitmeye başlıyor ve Ray Jane'den uzaklaşmaya başlıyor. İşlerin ters gitmesi ikili için zor günlerin başlangıcı olacak fakat bu hikayenin kaybedeni olmayacaktı.
 • IMDb 6.1
 • 77
 • 0
Mulholland Çıkmazı izle – Mulholland Dr. 2001
İncele
Mulholland Çıkmazı izle – Mulholland Dr. 2001
Türkçe Dublaj
Mulholland Çıkmazı izle – Mulholland Dr. 2001, Genç, hevesli bir aktrist büyük umutlarla Hollywood’a varır ancak gelir gelmez de kendisini bir cinayetten kılpayı kurtulmuş ve geçmişini bilmeyen gizemli bir kadının macerası içerisinde bulur. Ancak bu macerada rüya ve gerçek iç içedir.
 • 147 dk
 • IMDb 8.0
 • 853
 • 0
Atlantis Kayıp İmparatorluk izle – 2001
İncele
Atlantis Kayıp İmparatorluk izle – 2001
Türkçe Dublaj
Atlantis Kayıp İmparatorluk izle – 2001, Atlantis Kayıp İmparatorluk izle – 2001, Atlantis Kayıp İmparatorluk hd izle, Büyükbabası kayıp şehir Atlantis üzerinde büyük araştırmalar yapan Milo bir müzede çalışmaktadır. En büyük hayalli Atlantis’i araştırmak olan Milo, sonunda amacına ulaşır ve kumandan Rourke’un emrindeki bir ekibe katılarak keşif yolculuğuna çıkmak üzere hazırlanmaya başlar. Bir denizaltıyla yolculuğa başlayan ekip, büyük bir deniz canavarından kurtulduktan sonra Atlantis’i bulmayı başarır.
 • 95dk
 • IMDb 6.8
 • 670
 • 0
Kabus Gecesi 1 İzle – Jeepers Creepers 1 2001
İncele
Kabus Gecesi 1 İzle – Jeepers Creepers 1 2001
Türkçe Dublaj
Kabus Gecesi 1 İzle – Jeepers Creepers 1 2001 Türkçe Dublaj/Altyazılı İzle , 6.1 İMDB puanlı filmin yönetmeni Victor Salva , Fimde Justin Long , Gina Philips , Patricia Belcher , Jonathan Breck , Eileen Brennan , oyuncular yer almaktadır.. Filmin özetinde ise :Powder filmi ile ünlenen Victor Salva’nın filmlerinden biri olan Jeepers Creepers, üniversiteden evlerine giderlerken yolu uzatan iki kardeşin inanılmaz macerasını anlatıyor. Otobanda sakin sakin giderlerken onları ezmeye çalışan bir araba ile o arabanın sahibinin eski bir kilise yanındaki boruya attığı cesetleri gören iki kardeş başlarına ne tür bir bela aldıklarını öğreneceklerdir.iyi seyirler dileriz.
 • 91 Dak.
 • IMDb 6.1
 • 612
 • 0
Hannibal İzle – 2001
İncele
Hannibal İzle – 2001
Türkçe Dublaj
Hannibal Türkçe Dublaj/Altyazılı İzle , 6.8 İMDB puanlı filmin yönetmeni Ridley Scott , Fimde Anthony Hopkins, Julianne Moore, Ray Liotta, Gary Oldman, Giancarlo Giannini oyuncular yer almaktadır.. Filmin özetinde ise :Dr. Hannibal Lecter’ın çaylak FBI ajanı Clarice Starling’in büyük hatası sonucu hücresinden kaçışının üzerinden yedi yıl geçmiştir. Dr. Lecter, bu kaçışının ardından Floransa’ya gidip yerleşmiş hayatın tadını çıkarmaktadır; fakat Clarice Starling hala Dr. Lecter ile yedi yıl önce en yüksek güvenlik önlemlerinin olduğu tehlikeli deliler koğuşunda yaptığı görüşmeyi unutmamıştır. Dr. Lecter’ı unutmayan biri daha vardır: Mason Verger. Dr. Lecter’ın eski bir kurbanı olan Mason Verger onun elinden güçlükle kurtulmuştur. Verger domuz besiciliğiyle kendine bir imparatorluk yaratmıştır ve de Dr. Lecter’dan intikam alma duygusuyla yanıp tutuşmaktadır. Dr. Lecter yüzünden bir soluk makinesine bağlı yaşamak zorunda kalan Verger’in zenginliği sayesinde elinde çok geniş imkanlar vardır ve kendi kurduğu dünyada en ufak bir hareketi bile hissetmektedir. Mason Verger sonunda Dr. Lecter’ı nasıl tuzağa düşüreceğini bulur. Dr.Lecter’a onun için dünyanın en değerli ve en zarif yemini sunacaktır. Verger’in bu yemi Dr. Lecter’a sunmasında Clarice Starling’i kendinde bir saplantı haline getiren FBI başmüfettiş yardımcısı Paul Krendler da ona yardım edecektir.
 • 131 Dak.
 • IMDb 6.8
 • 323
 • 0
Ulu Manitu – Der Schuh des Manitu Tr Dublaj İzle
İncele
Ulu Manitu – Der Schuh des Manitu Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Ulu Manitu – Der Schuh des Manitu Tr Dublaj İzle , 7.8 imdb puanlı, 2001 yapımı olan filmin Yönetmeni Michael Herbig, baş rolde ise Michael Herbig, Marie Bäumer, Hilmi Sözer, Sky Dumont, Christian Tramitz yer almakta, Komedi Filmleri kategorisinde yer alan filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Apaçi şefi Abahachi ve kan kardeşi Ranger, Vahşi Batı’daki barışı korumakla sorumludurlar. Bütün sorunlar Abahachi’nin kabilesi için bir bar satın almak üzere Shoshone yerlilerinden kredi almasıyla başlar. Ama emlakçının gerçek bir emlakçı olmadığı anlaşılır. Emlakçı geçinen bu sahtekar, Santa Maria adında çok ama çok kötü bir adamdır. Ortada bar falan da yoktur. Santa Maria parayla birlikte ortadan kaybolur. Sorunlar burada bitmez.. Shoshone şefinin oğlu Komik Tavşan öldürülür ve bu cinayet Abahachi ile Ranger’ın üzerine kalır. Kan kardeşlerinin tek bir seçeneği kalmıştır: Abahachi’nin büyükbabası Çılgın İnek’in uzun yıllar önce miras bıraktığı hazineyi bulmak. Shoshone’lerin parasını ödemek ve masumiyetlerini ispat etmek için hazineyi bulmaları şarttır. Oysa bu hiç de kolay değildir; özellikle de, Abachachi’nin hazinenin yerini gösteren haritayı dört parçaya bölüp, diğer üç parçayı kimlere verdiğini hatırlamaması yüzünden.
 • 87 Dak.
 • IMDb 7.8
 • 719
 • 0
Savaşçı Musa filmi – Musa Varrior Tr Dublaj İzle
İncele
Savaşçı Musa filmi – Musa Varrior Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Savaşçı Musa filmi – Musa Varrior Tr Dublaj İzle Birkaç Koreli diplomat ve muhafız çöle sürgün edilirler.Zor hava şartları geri dönme çabalarını engellese de vazgeçmezler.Moğolların kaçırdığı Çin prensesi ile karşılaşan grup komutanlarının prensesi kurtardığında arada ki anlaşmazlığın sona ereceğini ve yaşadığı yere geri döneceklerini düşünürler.Planları tutar ve prensesi kurtarırlar fakat Moğollardan kurtulmak pekte kolay olmayacaktır
 • 133 Dak.
 • IMDb 7.4
 • 1.813
 • 0
Cehennemden Gelen – From Hell Filmi İzle Tr Dublaj
İncele
Cehennemden Gelen – From Hell Filmi İzle Tr Dublaj
Türkçe Dublaj
Cehennemden Gelen – From Hell Tr Dublaj İzle , 6.8 imdb puanı alan ve 2001 yapımı olan filmin Yönetmeni Albert Hughes, Allen Hughes, konusunda ise :Cehennemden Gelen (2001) Bir gün insanlar geçmişe bakacak ve 20. yüzyıla benim şekil verdiğimi söyleyecek.. Yönetmenliğini Albert Hughes ve Allen Hughes kardeşler üstlenirken oyuncu kadrosunda Johnny Depp, Heather Graham, Sophia Myles, Robbie Coltrane ve Ian Holm gibi isimleri izleyeceksiniz.. Film Korku-Gerilim-Gizem türlerini barındırıyor.. Konusuna gelecek olursak, 1880 yılının Lonrasın da geçen hikayede bölgede yaşayan insanlar işlenen cinayetler ile rahatsız olmaktadırlar.. Katil işinde çok iyi olduğundan bir türlü yakalanamamakta ve işlediği cinayetler ile insanlara dehşet saçmaktadır.. Bu katili yakalamak üzere Müfettiş Fred Abberlin göreve atanır.. Karın deşen Jack ismindeki bu katili kimse görmemiştir ve oldukça rahatsız edici ve gizemli bir seri katildir.. Onu yakalamak kolay olmayacaktır.. Bu seri katil daha hayat kadınlarını hedef almaktadır. Bakalım müfettiş Abberlin katili durdurmayı başarabilecek midir?. Yönetmen Hughes kardeşlerin kariyerine bakıldığında en önemli elle tutulur filmi Cehennemden Gelen ve filmi oldukça başarılı bir şekilde yönetmişler.. Başrolde usta oyuncu Johnny Depp her zaman olduğu gibi hayranlık uyandıran bir performans sergilemiş.. Johnny Depp eşlik eden güzle oyuncu Heather Graham ile uyumlu bir ikili olmuşlar güzel oyuncu Felekten Bir Gece filminden hatırlayacaksınız.. Bir diğer dikkat çeken oyuncu Yüzüklerin Efendisi filminden Ian Holm filmde öne çıkan oyunculardan rolüne çok iyi oturmuş diyebilirim.. Filmin konusu dikkatimi çekti çünkü bir türlü yakalanamayan seri katil Karın deşen Jack hayatını konu alıyor ve bu katilin halen günümüzde işlediği cinayetleri çözmeye uğraşıyorlar.. Acımasız ve vahşi bir katil kurbanlarını vahşice organlarını yerinden çıkartarak öldürüyor filmin kanlı sahnesi oldukça fazla.. Bir diğer seri katil Zodiac ile aynı özellikte oda bir türlü yakalanamamış ve ne gören ne de sesini duyan olmuştur.. 2007 yapımı Zodiac filmini de seri katil konulu film severlere öneririm.. Ve filmin başrolünde Johnny Depp olunca ister istemez filme dahil olursunuz gerilim ve gizem bakımından oldukça kaliteli bir film izledim.. Sherlock Holmes karakterinin aynısı bir karakteri canlandıran Johnny Depp hayranları oldukça tatmin olacaktır.. Oynadığı karakterin özellikleri ile de ön plana çıkıyor alkol sorunu olan bağımlı bir müfettiş filmde yüksek alkollü absent içiyor.. Fil Adam yani John Merrick hayatına da film çok kısada olsa değinmiş gözümden kaçmadı değil bakınız 1980 Fil Adam filmi.. Konusu bakımından masonluğa da bağlanmış bu konulara ilgisi olan bir seyirci kesinlikle sıkılacağını düşünmüyorum.. Ayrıca son olarak Karın deşen Jack mason muydu değil miydi yani hayatı hakkında bir çok ortaya iddia atılmıştır ama hiçbir sonuca ulaşılamamıştır.. Yaratılan tarihi atmosfer...
 • IMDb 6.8
 • 714
 • 0
Kabus Gecesi Filmi | Tr Dublaj İzle
İncele
Kabus Gecesi Filmi | Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Kabus Gecesi Filmi | Tr Dublaj İzle , 7.6 imdb puanı alan ve 2001 – ABD , Almanya yılı yapımı olan filmin Yönetmeni Victor Salva, konusunda ise :Powder filmi ile tanınan Victor Salva’nın filmlerinden biri olan Jeepers Creepers, üniversiteden evlerine dönerken yolu uzatan iki kardeşin inanılmaz macerasını anlatıyor.Otobanda sakince ilerlerken onları ezmeye çalışan bir araba ile o arabanın sahibinin eski bir kilise yanındaki boruya attığı cesetleri gören iki kardeş başlarına ne tür bir bela aldıklarını öğreneceklerdir
 • IMDb 7.6
 • 661
 • 0
Marstaki Hayaletler Filmi | Türkçe Dublaj İzle
İncele
Marstaki Hayaletler Filmi | Türkçe Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Marstaki Hayaletler ,Filmin Yönetmeni “John Carpenter” 2001 – ABD yapım yılı olan filmin konusunda ise : Mars polisi tehlikeli bir mahkumu adalet önüne çıkarmak için yola çıkmıştır. Ancak gittikleri yerde korku ve gerilim hakimdir, hayalet güç denilen yaratık serbest kalmış ve insaları öldürmektedir, halk panik içinde olmasına rağmen bir şekilde rutin çalışmalarına devam ettmeleri için zor kullanılmaktadır.
 • 98
 • IMDb 7.1
 • 493
 • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları izleve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden ilkfilm.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.Sitemiz uyar kaldır prensipini benimsemiştir. Sitemiz uzun yıllardır diğer sitelere istinanen 5 Yılı aşkın aynı domainle hizmet vermektedir. Bu arada , yerli film izle me sitesi olarak da adımızdan bahsetmek istiyoruz. İsteyeceğiniz tüm , yabancı film izleme ye olanak sağlamaktayız. 2019 yili filmleri izleme ile de güncel tutulan sitemiz sizler için en iyi şekilde , film izleme imkanı sağlamaktadır. İLKFİLM.COM film izlemenin en iyi adresi....


fullhd izle
erotik film izle
avcılar escortçapa escortşirinevler escortavrupa yakası escortkayaşehir escortavrupa yakası escortfatih escorthalkalı escorthalkalı escorteskişehir escorteskişehir escort istanbul escortistanbul escortistanbul escortİstanbul escortizmir escort ümraniye escortataşehir escortizmir escort