1999
The Diary 2 Yetişkin Film izle
İncele
The Diary 2 Yetişkin Film izle
Yetişkin
Diary (1999) filminin devamıdır. Film, Paris ile Londra arasındaki iki dünya savaşı arasındaki 30'ları çoğaltmayı başardı. Anna (Lila Baumann) felçli kocasının tedavisi için dişi bir doktor olan Dr. Cristina Inger'i düzenliyor ve gece kulüplerinde şovlara katılarak bir striptizci ve fahişe olarak ona katılıyor. Koca tedavi edildi ama Dr. Cristina'ya aşık oldu.
 • IMDb 5.0
 • 3.296
 • 0
Hayalet Suvari İzle – Sleepy Hollow
İncele
Hayalet Suvari İzle – Sleepy Hollow
Türkçe Dublaj
Hayalet Suvari İzle – Sleepy Hollow , 7.5 İMDB puanlı filmin yönetmeni Tim Burton , Fimde Johnny Depp, Christopher Walken, Christina Ricci, Michael Gambon, Christopher Lee , oyuncular yer almaktadır.. Filmin özetinde ise :Washington Irving’in klasik ‘Sleepy Hollow Efsanesi’ isimli romanından sinemaya aktarılan filmde, 1799 yılında New York’dan bir olayı araştırmak için Sleepy Hollow köyüne gelen polis müfettişi Ichabod Crane (Johnny Depp)’in şahit olduğu ve çözmeye çalıştığı garip bir olay anlatılıyor. Küçük kasabada insanlar esrarengiz şekilde öldürülmektedir. Yöre halkı cinayetleri yıllar önce kafası kesilerek öldürülen bir süvarinin işlediğine inanmaktadır. Polis Crane buna inanmaz ve Katrina Van Tassel (Christina Ricci) ile beraber katilin peşine düşer.
 • 105 Dak.
 • IMDb 7.5
 • 528
 • 0
Dövüş Kulübü Film İzle – Fight Club
İncele
Dövüş Kulübü Film İzle – Fight Club
Türkçe Dublaj
Dövüş Kulübü Film İzle – Fight Club , 8.9 İMDB puanlı filmin yönetmeni David Fincher, Chon Kye-Young , Fimde Brad Pitt, Edward Norton, Helena Bonham Carter, Meat Loaf, Jared Leto oyuncular yer almaktadır.. Filmin özetinde ise :Oregon Üniversitesinde yüksek lisansını yapan Chuck Palanhiuk’un uzak olmayan bir gelecekte geçen ve kafası karışık genç bir erkeği konu alan romanından yola çıkılarak çekilen Fight Club’da filmi anlatan, ünlü bir otomobil firmasında iyi bir işe sahiptir. Tek düze yaşamı kronik uykusuzluk sorunuyla çekilmez bir hale gelmiştir. Ailesi ve yakın bir arkadaşı olmayan Jack doktorunun tavsiyesi üzerine kanserli hastaların terapi grubuna katılır. Bu toplantılar esnasında Marla’yla tanışır o da genç adam gibi hasta olmadığı halde grubun toplantılarına katılmaktadır. Jack’in ve Marla’nın çabaları tüketici kültürünün anlamsızlığına karşı bir duruştur adeta kariyer sahibi ama yanlız insanların bir tepkisi. Jack’ın jenerasyonu ölü bir jenerasyondur. Bir yolculuk sonrası evinin yanmış olduğunu gördüğünde arayabileceği tek kişinin yolculuk sırasında tanıştığı sabun satıcısı Tyler Durden olmasıda adeta bunun bir kanıtıdır. İçilen birkaç biranın ardından park yerinde Tyler, kahramanımızı kendine vurması için kışırtacaktır. Aralarında başlayan bu kavga Jack’in hayatını değiştirecektir. Bir süre sonra Jack Tyler’ın yanına taşınır. Tyler’ın liderliğinde bir dövüş kulübünün kuruluşuyla bu kulübde sayıları elliyi aşmamak kaydıyla genç erkekler birbirleriyle dövüşmeye başlayacaklardır. Kısa sürede popüler hale gelen kulüp ve Tyler Durden hızlı bir şekilde bu ölü jenerasyonun mesihi haline gelir.
 • 139 Dak.
 • IMDb 8.9
 • 358
 • 0
Masumiyetin İntiharı – The Virgin Suicides Tr Dublaj İzle
İncele
Masumiyetin İntiharı – The Virgin Suicides Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Masumiyetin İntiharı – The Virgin Suicides Tr Dublaj İzle , 7.9 imdb puanlı, 1999 yapımı olan filmin Yönetmeni Sofia Coppola, baş rolde ise Kirsten Dunst, Josh Hartnett, Kathleen Turner, Michael Paré, Hanna Hall yer almakta, Dram Filmleri kategorisinde yer alan filmin konusunu kısaca özetleyecek olursak :Bir grup çocuk, komşuları olan 5 kızla dostlukları sayesinde hem kendi cinselliklerini, hem de kadınlığın gizemlerini keşfederler.
 • 97 Dak.
 • IMDb 7.9
 • 464
 • 0
Onaltıncı Raund Filmi İzle — The Hurricane 1999
İncele
Onaltıncı Raund Filmi İzle — The Hurricane 1999
Türkçe Dublaj
Onaltıncı Raund Filmi İzle — The Hurricane 1999 , 7.6 imdb puanlı, 1999 – ABD yapımı olan filmin Yönetmeni Norman Jewison, baş rolde ise Denzel Washington , John Hannah , Liev Schreiber , Deborah Kara Unger , Clancy Brown yer almakta, konusunu kısaca özetleyecek olursak :1080p Filmler, Biyografi, Dram Filmleri, Editör Önerisi, İMDB 7.0+, Spor Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler kategorisinde yer alan ,Rubin ‘Hurricane’ Carter problemli çocukluk ve gençlik senelerini arkada bırakarak 1960’ların en önemli ortasiklet boksörlerinden biri haline gelmiştir. 1966 yılının bir gecesinde Carter’ın tüm hayatı değişecektir. Della Pesca isminde kötü niyetli bir polis tarafından Carter ve diğer suçsuz bir kişi tutuklanarak, üç kişiyi öldürmek suçundan ceza evine gönderilir. Gerçeği anlatmaya çalışmasına ve tüm uğraşlarına rağmen Carter hiçbir zaman serbest kalamayacağını anlar ve eşine boşanmalarının ikisi içinde daha iyi olacağını söyler. Yıllar geçer ve 15 yaşında Kanadalı bir çocuk olan Lesra Martin, 25 sent vererek Carter’ın yazdığı ’16. raund’ adlı kitabı alır. Kitaptan çok etkilenen Lesra, ailesi ile beraber gerçekleri ortaya çıkararak Carter’ın 19 yıl sonra da olsa serbest kalması için çabalamaya başlar. ..
 • 145 dakika
 • IMDb 7.6
 • 486
 • 0
Stigmata 1999 Türkçe Dublaj Filmi İzle
İncele
Stigmata 1999 Türkçe Dublaj Filmi İzle
Türkçe Dublaj
Stigmata 1999 Türkçe Dublaj Filmi İzle, 6.2 imdb puanlı, 1999 – ABD yapımı olan filmin Yönetmeni Rupert Wainwright, baş rolde ise Gabriel Byrne , Patricia Arquette , Rade Serbedzija , Nia Long , Jonathan Pryce yer almakta, konusunu kısaca özetleyecek olursak :1080p Filmler, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler kategorisinde yer alan ,Vatikan bir iddiayı araştırmak için Brezilya’nın bir köyüne bir rahip Andrew Kiernan’ı ( Gabriel Byrne) görevlendirir. Söylenenlere göre, bir İsa heykelinin gözlerinden kan akmaktadır. Rahip iddiaları gözlerken, aynı sırada Amerikanın bir şehrinde başka bir ilginç olay gerşekleşir: Frankie Paige adlı bir kadının (Patricia Arquette) vücudunda garip yaralar meydana gelir ve Stigmata tanısı konur.. İsa zamanından günümüze bir takım mesajlar gelmektedir. Rahip iki olayı birbiriyle ilişkilendirip araştırırken bu arada 1900 yıllık inancını sorgular.
 • IMDb 6.2
 • 1.906
 • 0
Şeytanın Günü Filmi İzle – End Of Days 1999
İncele
Şeytanın Günü Filmi İzle – End Of Days 1999
Türkçe Dublaj
Şeytanın Günü – End Of Days Tr Dublaj İzle , 7.6 imdb puanlı, 1999 yapımı olan filmin Yönetmeni Peter Hyams, baş rolde ise Arnold Schwarzenegger, Robin Tunney, Gabriel Byrne, Udo Kier, Renee Olstead yer almakta, konusunu kısaca özetleyecek olursak :Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri kategorisinde yer alan ,28 Aralık 1999: Dünya binyılın sonuna yaklaştığı bu günler sonun başlangıcıdır. Eski bir polis olan ve artık bir özel güvenlik şirketinde çalışan Jericho Cane karşılaşacaklarından habersiz yeni bir güne başlar. Artık rutin güvenlik kontrollerinden canı sıkılmıştır. Aynı zamanda karısı ve çocuğunun ölümünden beri hayatta hiç bir şeyin anlamı kamamıştır. Ona lanetin yaklaştığını söyleyen bir evsizle olan garip bir karşılaşmadan hemen sonra Christine isimli genç bir kadını evini istila eden saldırganlardan kurtarır. Cane kehanette söylenildiği gibi genç kadının doğaüstü karanlık güçlere giden bir anahtar olduğunu anladıktan kısa bir süre sonra kendisini bir kedi-fare oyununun içinde bulur.
 • 121 Dak.
 • IMDb 7.6
 • 3.656
 • 0
Kurda Tuzak Filmi İzle – Entrapment 1999 Tr Dublaj İzle
İncele
Kurda Tuzak Filmi İzle – Entrapment 1999 Tr Dublaj İzle
Türkçe Dublaj
Kurda Tuzak Filmi İzle – Entrapment 1999 Tr Dublaj İzle , 6.2 imdb puanlı, 1999 – ABD , İngiltere , Almanya yapımı olan filmin Yönetmeni Jon Amiel, baş rolde ise Catherine Zeta-Jones , Sean Connery , Ving Rhames , Kevin McNally , Will Patton yer almakta, konusunu kısaca özetleyecek olursak :1080p Filmler, Aksiyon Filmleri, Casusluk, Romantik Filmler, Suç Filmleri, Türkçe Dublaj Filmler, Yabancı Filmler kategorisinde yer alan ,Sanat hırsızı Robert ‘’Mac’’ MacDougal, sigorta dedektifi Gin Baker’ın uluslararası entrikaların oluşturduğu sinsi tuzağına düşer. Polis tarihindeki en büyük kovalamaca için sahne hazırlanmıştır. Onlar bütün olasılıklar için hazırlanmış ve tüm detayları düşünmüşlerdir, bir tanesi dışında.
 • IMDb 6.2
 • 978
 • 0
Çikolatadan Daha Tatlı – Filmi İzle
İncele
Çikolatadan Daha Tatlı – Filmi İzle
Türkçe Dublaj
Çikolatadan Daha Tatlı Tr Dublaj İzle , 7.0 imdb puanı alan ve 1999 yapımı olan filmin Yönetmeni Anne Wheeler, konusunda ise :Yirmili yaşlarındaki Maggie, Vancouver’da bir kitapçıda çalışmaktadır. Bir gün şans eseri düşlerinin kadını ile karşılaşır. Kim’le aralarında ilk görüşte aşk yaşanır ama çift daha ilişkilerinin tadına varamadan bir dizi aksilik ortaya çıkar. Maggie’nin annesi eşinden boşanmaya karar verir ve oğlunu da yanına alarak Maggie’nin yanına taşınır. Ancak ne annesinin ne de kardeşinin Maggie’nin kişisel tercihinden haberi vardır. Üstelik Kim de, Maggie ve ailesiyle aynı evi paylaşmaktadır. İlişkilerini gizlilik içinde yürütmeyi deneyen genç kadınlar, kısa zamanda bunun imkansız olduğunun farkına varırlar.
 • 102 Dak.
 • IMDb 7.0
 • 859
 • 0
Harem Suare – Filmi İzle
İncele
Harem Suare – Filmi İzle
Harem Suare Tr Dublaj İzle , 7.4 imdb puanı alan ve 1999 yapımı olan filmin Yönetmeni Ferzan Özpetek, konusunda ise :II. Abdulhamit döneminde bir paşa, Kahire’deki bir köle tüccarından satın aldığı Safiye’yi Abdulhamit’e hediye eder. Safiye’nin Sultan’ın gözüne girmesi için Harem ağalarından Nadir’le anlaşması sonucu Safiye Sultan’ın karısı olacaktır. 1900lü yılların başlarında geçen filmi Ferzan Özpetek yönetmiştir. Film orjinal olarak yüklenmiş her hangi bir kesinti yoktur
 • 107 Dak.
 • IMDb 7.4
 • 1.345
 • 0

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları izleve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden ilkfilm.com sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.Sitemiz uyar kaldır prensipini benimsemiştir. Sitemiz uzun yıllardır diğer sitelere istinanen 5 Yılı aşkın aynı domainle hizmet vermektedir. Bu arada , yerli film izle me sitesi olarak da adımızdan bahsetmek istiyoruz. İsteyeceğiniz tüm , yabancı film izleme ye olanak sağlamaktayız. 2019 yili filmleri izleme ile de güncel tutulan sitemiz sizler için en iyi şekilde , film izleme imkanı sağlamaktadır. İLKFİLM.COM film izlemenin en iyi adresi....


fullhd izle
erotik film izle
avcılar escortçapa escortşirinevler escortavrupa yakası escortkayaşehir escortavrupa yakası escortbeylikdüzü escorthalkalı escorthalkalı escortistanbul escortillegal bahis sitelerikaçak iddaa sitelericanlı bahis sitelerigüvenlilir bahis sitelerieskişehir escorteskişehir escort istanbul escortistanbul escortDeneme Bonusu Veren Sitelerbahis siteleriescort istanbul