Vampir akademisi filmi izle – 6.5/10

1
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Vampir akademisi filmi izle – 6.5/10 |Yüksek Kalite|

  • 6.5/10 92

Vampir Akademisi roman serisinden uyarlanan ilk filmde, St. Vladimir Akademisi’nde korucu olarak yetiştirilen genç vampirlerinin yaşadıkları büyüme sürecine tanık olacağız. Yarı vampir yarı insan olan Rose Hataway bu okulda öğrenim gören ve iyi bir korucu olabilmek için var gücüyle çalışan öğrencilerden biridir. Dünyalarında ise iki çeşit vampir vardır: Moroi ırkı, insanlarla uyum içerisinde yaşayıp hava, su, toprak ve ateşten oluşan dört elementten birini kontrol edebilme yeteneğine sahipken; Strigoi’ler de Moroi’lerin kanıyla beslenen kötücül bir türdür. Acımasız Strigoi’leri durdurmakla ve kendi türü olan Moroi’leri korumakla görevli olan Rose ve diğer korucular, bu akademide gerekli eğitimi almaktadır. Yeni dönem başladığında Rose’un eğitmeni değişir ve akademinin en başarılı eğitmenlerinden biri olan Dimitri ile çalışmaya başlar. Bu değişiklik, hem zalim güçlere karşı verdikleri amansız bir savaşı hem de karşı koyamadıkları imkansız bir aşkı doğuracaktır.
Yepyeni bir fantastik serinin ilk filmi olan yapımın yönetmenliğini Mark Waters üstlenirken, genç oyuncu kadrosu Zoey Deutch, Lucy Fry ve Cameron Monaghan gibi isimlerden oluşuyor.

IMDB Puanı : 6.5

Yıl - Ülke : ( 2014 )

Yönetmen : Mark Waters

Oyuncular : Zoey Deutch,Lucy Fry,Danila Kozlovsky,Gabriel Byrne,Dominic Sherwood,Olga Kurylenko,Sarah Hyland,Cameron Monaghan,Sami Gayle,Ashley Charles,Claire Foy,Joely Richardson,Dominique Tipper,Edward Holcroft

Kategori : 2014,Aksiyon Filmleri,Fantastik Filmleri,Komedi Filmleri,Türkçe Dublaj Film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz!
Yorumlar (4)