El Royale’de Zor Zamanlar izle – Bad Times at the El Royale 2018 | HD |

Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.

El Royale’de Zor Zamanlar izle – Bad Times at the El Royale 2018 , 12 Ekim 2018 de ülkemizde vizyona giren El Royale’de Zor Zamanlar, izleyenlerine 141 dakikalık görsel şölen sunuyor. Kendisi ile benzer romandan hikayesi sinemaya uyarlanan filmin yönetmenliği ve senaristliği Drew Goddard tarafından üstlenilmiştir. Geçmişteki parlak günlerinden çok uzak olan El Royale oteli, geçmişleri karanlık olaylar ile dolu yedi farklı insana yeniden ev sahipliği yapmak üzeredir. Bu insanları ortak noktada toplayan olaylar zinciri içerisinde gizem ve gerilim dolu farklı pek çok hikayeyi barındırmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Bizim Evimiz Türkçe Dublaj izle – Our House 2018 başlıklı makalemizde bizim evimiz filmi izle türkçe dublaj 2018, our house film izle vip türkçe dublaj hd ve our house hd izle türkçe dublaj hakkında bilgiler verilmektedir.

Film Bilgileri

El Royale’de Zor Zamanlar izle – Bad Times at the El Royale 2018 |HD|

  • 7.4/10 4

El Royale’de Zor Zamanlar izle - San Andreas Quake 2015 , 12 Ekim 2018 de ülkemizde vizyona giren El Royale’de Zor Zamanlar, izleyenlerine 141 dakikalık görsel şölen sunuyor. Kendisi ile benzer romandan hikayesi sinemaya uyarlanan filmin yönetmenliği ve senaristliği Drew Goddard tarafından üstlenilmiştir. Geçmişteki parlak günlerinden çok uzak olan El Royale oteli, geçmişleri karanlık olaylar ile dolu yedi farklı insana yeniden ev sahipliği yapmak üzeredir. Bu insanları ortak noktada toplayan olaylar zinciri içerisinde gizem ve gerilim dolu farklı pek çok hikayeyi barındırmaktadır.

IMDB Puanı :

Yıl - Ülke : ( )

Yönetmen :

Oyuncular : , , ,

Kategori : 2018 Yılı Filmi,7.0 üzeri,Dram,Gizem,Suç,Türkçe Altyazılı

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz!