Edebiyat ve Patates Turtası Derneği İzle – 2018

Arkadaşlar bakdınızmı bu " Fakir Bir Hint Fakiri’nin Olağanüstü Yolculuğu 2018 " filmine?
Edebiyat ve Patates Turtası Derneği İzle – 2018
7.5/10 180

Edebiyat ve Patates Turtası Derneği İzle – 2018

Edebiyat ve Patates Turtası Derneği Türkçe Dublaj/Altyazılı Film izle , 7.5 İMDB puanlı filmin yönetmeni Mike Newell , Fimde Matthew Goode, Lily James, Jessica Brown-Findlay, Michiel Huisman, Glen Powell oyuncular yer almaktadır.. Filmin özetinde ise :Ocak 1946: Londra, İkinci Dünya Savaşı’nın etkilerinden kurtulmaya çalışmakta, yazar Juliet Ashton ise yeni kitabı için konu bulmaya çalışmaktadır. Bu kitabın, bir zamanlar Nazilerin istilası altında olan Guernsey Adası’nda yaşayan birinin mektubundan ilham alacağını tahmin etmesi mümkün değildir! Üstelik adamla karşılaşmamıştır bile. Mektubun sahibi, Juliet’in adını Charles Lamb’in ikinci el kitabının içinde görmüş ve Juliet’in ona yazarın diğer kitaplarını nerede bulabileceğini söylemesi umuduyla yazmıştır.
Juliet, yeni mektup arkadaşıyla yazışırken, kendini onun ve arkadaşlarının dünyasının içinde bulur. Hepsi Guernsey Edebiyat ve Patates Turtası Derneği’nin üyesidir. Bu, hiç beklenmedik bir anda, Almanlardan korunmak amacıyla kurulmuş bir dernektir. Üyelerin her birinin ilgi çekici bir hayat hikâyesi vardır.
Juliet bu kez derneğin etkileyici, sevgi dolu üyeleriyle mektuplaşmaya başlar. Kimi çiftçi, kimi frenolog kimi edebiyat sever olan bu insanların mektupları Juliet’e bambaşka bir dünyanın kapılarını açacak, dinlediği hikâyeler belki de hayatını tamamen değiştirecektir.

Arkadaşlar bakdınızmı bu " Fakir Bir Hint Fakiri’nin Olağanüstü Yolculuğu 2018 " filmine?

180 kez izlendi
IMDB Puanı : 7.5
Yapım Yılı ve Ülke : 2018
Yönetmen : Mike Newell
Oyuncular : Matthew Goode, Lily James, Jessica Brown-Findlay, Michiel Huisman, Glen Powell

Yorumlar