Edebiyat ve Patates Turtası Derneği İzle – 2018

0
Filmleri farklı alternatiflerden izlemek için üstteki alternatifler kısmından seçim yapabilirsiniz.
Film Bilgileri

Edebiyat ve Patates Turtası Derneği İzle – 2018 |HD|

  • 7.5/10 128

Edebiyat ve Patates Turtası Derneği Türkçe Dublaj/Altyazılı Film izle , 7.5 İMDB puanlı filmin yönetmeni Mike Newell , Fimde Matthew Goode, Lily James, Jessica Brown-Findlay, Michiel Huisman, Glen Powell oyuncular yer almaktadır.. Filmin özetinde ise :Ocak 1946: Londra, İkinci Dünya Savaşı’nın etkilerinden kurtulmaya çalışmakta, yazar Juliet Ashton ise yeni kitabı için konu bulmaya çalışmaktadır. Bu kitabın, bir zamanlar Nazilerin istilası altında olan Guernsey Adası’nda yaşayan birinin mektubundan ilham alacağını tahmin etmesi mümkün değildir! Üstelik adamla karşılaşmamıştır bile. Mektubun sahibi, Juliet’in adını Charles Lamb’in ikinci el kitabının içinde görmüş ve Juliet’in ona yazarın diğer kitaplarını nerede bulabileceğini söylemesi umuduyla yazmıştır.
Juliet, yeni mektup arkadaşıyla yazışırken, kendini onun ve arkadaşlarının dünyasının içinde bulur. Hepsi Guernsey Edebiyat ve Patates Turtası Derneği’nin üyesidir. Bu, hiç beklenmedik bir anda, Almanlardan korunmak amacıyla kurulmuş bir dernektir. Üyelerin her birinin ilgi çekici bir hayat hikâyesi vardır.
Juliet bu kez derneğin etkileyici, sevgi dolu üyeleriyle mektuplaşmaya başlar. Kimi çiftçi, kimi frenolog kimi edebiyat sever olan bu insanların mektupları Juliet’e bambaşka bir dünyanın kapılarını açacak, dinlediği hikâyeler belki de hayatını tamamen değiştirecektir.

Arkadaşlar bakdınızmı bu " Fakir Bir Hint Fakiri’nin Olağanüstü Yolculuğu 2018 " filmine?

IMDB Puanı : 7.5

Yıl - Ülke : ( 2018 )

Yönetmen : Mike Newell

Oyuncular : Matthew Goode, Lily James, Jessica Brown-Findlay, Michiel Huisman, Glen Powell

Kategori : 2018 Yılı Filmi,7.0 üzeri,Dram Filmleri,Romantik Filmler,Türkçe Dublaj Film izle

Yorum Ekle
İsim
E-Mail

Filmden Bir Sahne ile İlgili Bilgi Verecekseniz İşaretleyiniz!