Bize Yazın

Bize Yazın

Yorumlar

 • Ayten

  Merhabalar ilk film ailesi düzeli olarak sitenizi takip etmekteyiz hermano (brother) filmini sitenizde var ama dublajlı veya alt yazılı filminizi göremedik bununla ilgili sorunu çözüp bize mail yoluyla geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.

  • DEMİR

   Hermano Fimine ait tek video şu an bizim sitemizde var. oda maalesef ingilizce çeviri

 • Olcay

  İyi günler ilk film ailesi. Sitenizi çok faydalı buluyorum. Venezuela yapımı olan hermano – brother filmini izlemek istiyoruz sınıfça fakat filmin altyazılısı ya da dublajı bulamıyoruz. Yardımcı olur musunuz? Mail bekliyorum.

  • DEMİR

   Hermano Fimine ait tek video şu an bizim sitemizde var. oda maalesef ingilizce çeviri

 • Bulut

  “ Yapımcısı olduğumuz “Çekmeceler” isimli filmin …internet sitenizde yasal olmayan ve hak ihlali teşkil eder bir biçimde, korsan olarak yayınlandığı tespit edilmiştir. Olay hukukçularımıza intikal etmiş ve hukuki ve cezai yasal prosedür işletilmeye başlanmıştır. Hukuka aykırı bu eyleminize derhal son vermenizi, filmi derhal internet sitenizden ve hukuka aykırı biçimde paylaştığınız her türlü platformdan kaldırmanızı, bu şekilde başkaca yasal olmayan kullanımları da tarafımıza bildirmenizi, bu sebeple şu ana kadar uğradığımız/ uğrayacağımız zararların tazminini talep etme hakkımız saklı kalmak kaydıyla, işbu korsan girişiminiz sebebiyle cezai taleplerimizin yanı sıra uğradığımız ve uğrayacağımız zararlarımızın da tarafınızdan tahsil edileceğini ihtaren bildiririz.”